O nas

Easst.com jest dynamicznie rozwijającym się biurem architektonicznym, które projektuje zarówno architekturę jak i wnętrza. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się nadać mu niepowtarzalny klimat. Poszukując  harmonii i formy dbamy o to, by w tworzonych przez nas projektach nawiązywać do atmosfery miejsca i wyrażać ją za pomocą sensualnych materiałów.

Nasza praca obejmuje wszystkie etapy związane z tworzeniem przestrzeni, począwszy od koncepcji, która ma być dokładną odpowiedzią na oczekiwania klienta, poprzez projekty budowlane wszystkich branż, uzyskanie pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze, szczegółowe rysunki detali, wyceny, kalkulacje, kosztorysy oraz nadzór autorski.

Easst.com jest również firmą wykonawczą, która pełniąc funkcję inwestora zastępczego realizuje obiekty pod klucz lub przejmuje proces zarządzania budową, dzięki temu klient nie musi brać udziału w skomplikowanym procesie budowlanym, a jedynie czekać na końcowy etap – rozpoczęcie użytkowania.

Marcin Sucharski / Architekt

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (2001). Ukończył kursy architektury na Northon University London oraz warsztaty urbanistyczne w Fontys Academy of Architecture and Urban Design, Tilburg (Holandia). Współpracował m.in. z dizajnerem Robertem Majkutem oraz pracownią autorską architekta Pawła Handschuha.

Łukasz Sterzyński / Architekt

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (2001) oraz dyplom Ecole Nationale Superieure des Arts et Industries de Strasburg (2004). Wygrane konkursy: Pilkington Glasshouse (kategoria Europa Środkowa) – 1. miejsce; Konkurs urbanistyczny Rady Miasta Strasburg – 2. i 3. miejsce (2 edycje); Konkurs im. prof. Czarneckiego – 2 miejsce i wyróżnienie (2 edycje); Konkurs na projekt wanny Aquaform – wyróżnienie. Dwuletnia współpraca z biurem architektonicznym Rey – Lucquet we Francji. Uzyskał uprawnienia do projektowania Rady Izby Architektów Francji (2009).