image

Otaczająca przestrzeń ma na nas wpływ. Dlatego od lat tworzymy z pasją.

Założycielami biura są architekt Łukasz Sterzyński i architekt Marcin Sucharski. Od ponad dwóch dekad łączy ich przyjaźń i pasja do architektury.

Aby tworzyć projekty takie jak lubią najbardziej – ciekawe i bezpretensjonalne - od 2005 roku wspólnie prowadzą pracownie w Poznaniu, z którego obydwaj pochodzą.

Nazwa ich biura podkreśla ich korzenie. Easst Architects to architekci ze Wschodniej Europy, którzy swoją pracą od lat przekonają, że w Polsce można tworzyć projekty na światowym poziomie.

image

Twórca pracowni


Architekt

Łukasz Sterzyński

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (2001) oraz dyplom Ecole Nationale Superieure des Arts et Industries de Strasburg (2004). Od 2009 posiada uprawnienia do projektowania Rady Izby Architektów Francji. Laureat licznych konkursów krajowych i międzynarodowych – m.in.: Pilkington Glasshouse oraz Urban Competition of City Council of Strasburg Award.

image

Twórca pracowni

Architekt

Marcin Sucharski

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej (2001). Ukończył kursy architektury na Northon University London oraz warsztaty urbanistyczne w Fontys Academy of Architecture and Urban Design, Tilburg (Holandia). Współpracował m.in. z dizajnerem Robertem Majkutem oraz pracownią autorską architekta Pawła Handschuha